نمایندگی و خدمات پس از فروش تعمیرات گوشی، تبلت و لپ تاپ سامسونگ

برای رفع این مورد باید ابتدا بوت گوشی سامسونگ ترمیم شود در صورت جواب نگرفتن باید هارد گوشی تعویض شود در مواردی که cpu گوشی سامسونگ مدیاتک میباشد این مشکل ممکن است به علت آپدیت ناقص یا فلش شدن نادرست دستگاه باشد که در 50 درصد موارد مشکل خاموشی با رایت کردن بوت گوشی رفع میشود.

 

ایراد میتواند از باترى گوشی سامسونگ باشد در غیر اینصورت آى سى pf تعویض شود.

ایراد مى تواند از آى سى تغذیه و یا کریستال گوشی سامسونگ باشد.

در صورت مشاهده همچین مشکلی ابتدا گوشی سامسونگ را فلش یا تعویض فریمور کنید
اگر مشکل همچنان باقی بود ، این ایراد به دلیل خراب شدن ای سی هارد می باشد و در مدت زمان کمی اگر اقدام به تعمییر و رفع مشکل نشود ، گوشی سامسونگ روی لگو و آرم می ماند.

ابتدا باترى گوشی سامسونگ چک شود درصورت برطرف نشدن مشکل آى سى مولود به gprs تعویض شود.

احتمالا مشکل از باتری گوشی سامسونگ می باشد. بهتر است آن را به یک تعمیر کار مجرب بسپرید

ابتدا با یک شارژر سالم گوشی سامسونگ خودرا کامل شارژ کنید اگر بعد از شارژ کامل روشن نشد ابتدا دکمه پاور را به همراه دکمه های صدا با هم فشرده و نگه دارید. اگر با این کار هم گوشی سامسونگ شما روشن نمیشود باید به یک تعمیرگاه متخصص مراجعه کنید.

ابتدا باترى گوشی سامسونگ چک شود درصورت برطرف نشدن ایراد آى سى واى فاى بلوتوث تعویض شود.

یک بار ریست سخت افزاری گوشی سامسونگ یا همان فشردن دکمه پاور به همراه دکمه صدا را امتحان کنید. در صورتی که مشکل حل نشد به یک تعمیرکار تخصصی گوشی های سامسونگ مراجعه کنید.

در اینصورت مشکل میتواند از خراب شدن سیستم عامل گوشی سامسونگ باشد و با فلش و یا تعویض ویندوز حل شود در غیر اینصورت با حل نشدن احتیاج به تعویض هارد است .

ممکن است باترى گوشی سامسونگ در جاى خود شُل شده باشد و اتصال آن قطع شود و یا اینکه در مدار تغذیه لحیم سردى وجود داشته باشد.

4.0/5 (2 رای)