نمایندگی و خدمات پس از فروش تعمیرات گوشی، تبلت و لپ تاپ سامسونگ

مشکلات پیش آمده در تبلت های سامسونگ به دلیل حساس بودن و یا نوعی عیب یاب های تخصصی و تنظیمات تخصصی نیاز به تعمیر به دست کارشناسان کاربلد و تخصصی دارد. همچنین استفاده از تجهیزات و قطعات کاملا با کیفیت یکی دیگر از نکات  مورد توجه برای انتخاب مرکز تعمیرات مورد نیازتان است که ما در مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم که تعمیر تبلت های  سامسونگ شما به بهترین نحو و با استفاده از کارشناسان مجرب تعمیر و بهترین ابزارآلات و قطعات انجام می شود.

تعمیر تبلت سامسونگ

مراحل دریافت و تعمیر تبلت سامسونگ:

دریافت و ارایه رسید تبلت سامسونگ

دریافت تبلت سامسونگ شما و ارایه رسید تعمیرات از نمایندگی تعمیرات هراه ایرانیان . پس از دریافت دستگاه رسید  شما توسط سیستم ما صادر گردیده و شما میتوانید از طریق رسید و کد دریافت شده در رسید تعمیرات دستگاه خود را پیگیری نمایید.

بررسی و اعلام هزینه ی تبلت سامسونگ

پس از دریافت دستگاه شما و بررسی و عیب یابی های اولیه  با مشتری تماس گرفته ،هماهنگی لازم انجام شده  و اعلام هزینه  میشود  و در صورت نیاز به تعویض قطعه به شما گفته خواهد شد . در خصوص مسئله اعلام هزینه و عیب یابی در بیشتر موارد ایرادات دستگاه و یا هزینه تعمیر در همان زمان حضور مشتری  در مرکز  اعلام میشود (بستگی به میزان خرابی دستگاه و میزان خلوتی واحد تعمیرات دارد ) . و همچنین هنگام اماده شدن دستگاه و تحویل ان به مشتری با وی تماس گرفته و همانگ میشود در برخی موارد ایراد دستگاه مشخص نمیشود و نیاز به بررسی و زمان بیشتری برای عیب یابی و اعلام ان به مشتری میباشد که حداکثر تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت میگیرد . اکثر موارد تعمیرات دستگاه حداکثر تا 48 سال کاری تعمیر میشوند و حدود 20 درصد از موارد برای تعمیر نیاز به مدت یک هفته ای برای تعمیر دارند  .پیشنهاد میشود برای بررسی های اصولی ، انجام تعمیرات دقیق تر و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان بهتر است از عجله برای دریافت دستگاه خودداری نمایید.

تعمیر تبلت سامسونگ

پس از دریافت دستگاه و انجام هماهنگی های لازم با مشتری و اعلام هزینه برآوردی ، گوشی شما به بخش تعمیرات تخصصی مربوطه منتقل شده و توسط حرفه ای ترین کارشناسان ما تعمیر میشود .و جهت تماس بخش پذیرش با مشتریان برای اعلام اماده بودن گوشی  انتقال داده میشود.

لازم به ذکر است مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گارانتی تعمیر است . پس از دریافت دستگاه تعمیر شده شما از مرکز از روز دریافت تا یک ماه گارانتی تعمیر داشته و مشکلات پیش آمده در این زمینه را پاسخگو میباشد.

 

نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ Galaxy Tab A 8.0 LTE SM T355

نمایندگی سامسونگ و تعمیرات تخصصی تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A 8.0 LTE SM T355

نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ Galaxy Tab E 9.6 3G SM T561

نمایندگی سامسونگ و تعمیرات تخصصی تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab E 9.6 3G SM T561

نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ Galaxy Tab 3 Lite 7.0 SM T116

نمایندگی سامسونگ و تعمیرات تخصصی تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab 3 Lite 7.0 SM T116

نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ Galaxy Tab S2 8.0 New Edition LTE

نمایندگی سامسونگ و تعمیرات تخصصی تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab S2 8.0 New Edition LTE

نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ galaxy tab a 9.7

نمایندگی سامسونگ و تعمیرات تخصصی تبلت سامسونگ مدل galaxy tab a 9.7

نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ Galaxy Tab A SMT285 4G

نمایندگی سامسونگ و تعمیرات تخصصی تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A SM-T285 4G

نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ Galaxy Tab A

نمایندگی سامسونگ و تعمیرات تخصصی تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A

نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ Galaxy Tab S3 9.7 LTE

نمایندگی سامسونگ و تعمیرات تخصصی تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab S3 9.7 LTE

2.0/5 (2 رای)
واتسآپتماس با ما